Visit us uon Facebook
Logotip KKZ

Krščanska kulturna zveza • Christlicher Kulturverband

Viktringer Ring 26/3, 9020 Klagenfurt/Celovec • tel.: 0 463/51 62 43, faks: 0 463/50 23 79

Zbori in vokalne/instrumentalne skupine

Mešani pevski zbor Bilka (Bilčovs)
vodi Dominik Jurca; predsednik Rezi Kolter
www.bilka.at

Mešani pevski zbor Danica (Šentprimož)
vodi Stanko Polzer; predsednik Samo Wakounig
www.danica.at

Mešani pevski zbor Gorjanci (Kotmara vas)
vodi Ingo Muri; predsednik Vinko Wieser

Mešani pevski zbor Gorotan (Šmihel)
vodi Albert Krajger; predsednik Franc Opetnik
kontakt

Mešani pevski zbor Jakob Petelin Gallus (Celovec)
vodi Mario Podrečnik; predsednik Miha Kampuš
Facebook

Mešani pevski zbor Mojcej (Št. Ilj)
vodi Katrin Piskernik; predsednik Maksi Sima

Mešani pevski zbor Peca (Globasnica)
vodi Petra Stravnik; predsednica Marija Markitz
www.skd-globasnica.at

Mešani pevski zbor Podjuna-Pliberk
vodi Anja Kapun; predsednica Janja Trap-Kert
www.podjuna.at

Mešani pevski zbor Srce (Dobrla vas)
vodi Tanja Kramer; predsednik Štefan Kramer
Facebook

Mešani pevski zbor PD Obirsko
vodi Barbi Pavlič; predsednik Lenart Pavlič

Mešani pevski zbor Sele (Sele)
vodi Roman Verdel; predsednica Marija Oraže
www.facebook.com/pdsele

Mešani pevski zbor SPD Radiše (Radiše)
vodita Nuži in Sandra Lampichler; predsednik Aleksander Tolmaier
www.spd-radise.at

Mešani mladinski zbor Slovenske gimnazije (Celovec)
vodi Stanko Polzer
www.bgslo.at

Komorni zbor SPD Borovlje (Borovlje)
zborovodja in predsednik: Roman Verdel
www.spdborovlje.at

Ženski pevski zbor Trta (Žitara vas)
vodi: Špela Mastek Mori; predsednik: Slavko Einspieler
http://grekdoznami.wix.com/zepz-trta

Ženski pevski zbor Rož (Št. Jakob v. R.)
vodi: Primož Kerštajn; predsednik: Karli Krautzer
www.roz.si

Lovski pevski zbor (Železna Kapla)
vodi Jozi Starc; predsednik Erni Županc
kontakt

Moški pevski zbor Foltej Hartman (Pliberk)
vodi Martin Kušej; predsednik Matej Trampusch

Moški pevski zbor Franc Leder-Lesičjak (Šteben)
vodi Janez Petjak; predsednik Erich Schmautzer

Moški pevski zbor Jepa-Baško jezero (Loče)
vodi Aleš Schuster; predsednica Anica Lesjak-Ressmann
Facebook

Moški pevski zbor Kralj Matjaž (Libuče)
vodi Hanes Košutnik; predsednik Adrijan Mandl
www.kraljmatjaz.at

Moški pevski zbor Radiški fantje (Radiše)
vodi Nuži Lampichler; predsednik Aleksander Tolmaier
www.spd-radise.at

Moški pevski zbor Valentin Polanšek (Obirsko)
vodi Božo Hartmann; predsednik Avgust Brumnik

Moški pevski zbor Vinko Poljanec (Škocjan)
vodi Franc Starz; predsednik Alojz Čik
www.vipo.at

Moški pevski zbor Bilka (Bilčovs)
vodi Marjan Gasser; predsednica Marija Weber-Ogris

Moški pevski zbor Trta (Žitara vas)
vodi Paul Stern; predsednik Slavko Einspieler
www.trta.at

Pevska skupina Mozaik (Brnca)
vodita Roland in Dorica Kazianka

Skupina akzent (Ledince)
vodi Anica Lesjak-Ressmann
Facebook

Skupina Ascolti (Št. Ilj)
vodi Katrin Piskernik

Tercet Rož (Šentjakob)
vodi Simona Rovšek

Vokalna skupina Klika (Železna Kapla)
vodi Roman Kutschnig
www.zarja.at

Vokalna skupina Vrtača-Klång (Slovenji Plajberkk)
vodi Kristijan Laußegger

Vokalna skupina Lipa (Velikovec)
vodi Dominik Hudl, predsednica Magda Karner

Vokalna skupina Nomos (Škocjan)
vodi Engelbert Logar
www.nomos.at

Vokalna skupina VOXON (Pliberk)
vodita Danilo Katz in Traudi Katz-Lipusch
www.voxon.at

Vokalna skupina Svrž
vodi Alex Schuster

Kvintet Donet (prej Kvintet Foltej Hartman)
vodi Martin Kušej
www.facebook.com/kvintetdonet

Kvintet bratov Smrtnik (Korte)
www.smrtnik.at

Dekleta Smrtnik
facebook/Dekleta Smrtnik
.(Javascript muss aktiviert sein, um diese E-Mail-Adresse zu sehen)

Oktet Suha
vodi Francka Šenk, menedžer Jokej Logar
www.oktet-suha.at

Sekstet Bene (Žvabek)
vodi Engelbert Logar

Sekstet Kralj Matjaž (Libuče)
vodi Aleksander Košutnik

Hartmann´ce (Celovec)
vodi Katarina Hartmann
www.katarinahartmann.com/hartmannce

Kvartet Dobniško jezero (Loče)
vodi Simon Trießnig

Kvintet Krnica/Quintett Karnitzen
vodi Herman Fritz

Obirski ženski oktet (Obirsko)
vodi Emanuel Polanšek

Vokalna skupina Slovenji Plajberk (Slovenji Plajberk)
vodi Veronika Laußegger

Kvartet Antamina Dobrla vas
vodi Tanja Kramer

Otroški zbor Jepca (Loče)
vodijo Antonia Ressmann, Ilka Ressmann, Elisabeth Paul-Dobernigg
Facebook

Otroški zborLipov cvet (Velikovec)
vodita Mili Hudl-Kunčič, Veronika Karner

Otroški zbor Mlada Podjuna (Pliberk)
vodi Mirjam Kušej
www.podjuna.at

Skupina ConCor (Rožek)
vodita Gerti Schuster, Nataša Oraže

Mladinski zbor Angels (Bilčovs)
vodi Petra Schellander

Mladinski zbor Podjuna Pliberk (Pliberk)
vodi Katja Mandl
www.podjuna.at

Mladinski zbor PD Sele
vodi Anja Oraže
www.facebook.com/pdsele

Mladinski zbor Slovenske gimnazije (Celovec)
vodi Stanko Polzer
www.bgslo.at

Mladinski zbor Danica (Šentprimož)
vodita Barbara Mistelbauer-Stern, Miriam Sadnikar
www.danica.at

Mladinski zbor Šmihel (Šmihel)
vodita Franc Opetnik, Mirjam Smolnik
www.smihel.at

Otroško-mladinski zbor Amabilis (Galicija)
vodi Mira Blažej

Otroško-mladinski zbor Št. Lipš (Št. Lipš)
vodita Pepca Weiss, Irena Brežjak

Otroški zbor Radiše
vodita Tatjana Tolmaier, Heidi Lampichler
www.spd-radise.at

Otroško-mladinski zbor Bajtiše
vodita: Herman Kelich, Romina Urbantschitsch

Otroški zbor Št. Ilj
vodi Andreja Debevec

Otroški zbor Melodija (Bilčovs)
vodi Rosi Krušic
http://www.kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarrdetail/C2965/kinderchor_otroshki_zbor_melodija/

Otroški zbor Obirčki (Obirsko)
vodita Majda Furjan-Kutschnig, Barbi Paulič

Otroški zbor PD Sele (Sele)
vodita Mirja Oraže, Barbara Oraže
www.facebook.com/pdsele

Otroški zbor Pipapo (Hodiše)
vodita Elvira in Tomas Sabotnik

Otroški zbor Smuklce (Dobrač)
vodi Terezija Gallob

Otroški zbor Danica (Šentprimož)
vodita Janja Pruntsch, Barbara Mistelbauer-Stern
www.danica.at

Otroški zbor Trtinos (Žitara vas)
vodita Simone Haschej, Jasmina Wuttej
www.trta.at

Otroški zbor Rož’ce (Šentjakob)
vodi Mirko Lepuschitz
www.roz.si

Otroški zbor Srčki (Dobrla vas)
vodi Paula Schein-Kontschitsch
Facebook

Sweathearts SPD Srce (Dobrla vas)
vodi Anica Pasterk
Facebook

Šolski zbor Javne dvojezične ljudske šole Celovec (Celovec)
vodi Veronika Stern
volksschule24.zweisprachig.at

Šolski zbor ljudske šole Ledince (Ledince)
vodi Anica Lesjak-Ressmann
www.vs-ledenitzen.at

Šolski zbor Mohorjeve ljudske šole (Celovec)
vodi Tatjana Tolmaier
sola.mohorjeva.at

Otroški zbor Živ-žav (Globasnica)
vodita Angelika Kos in Martina Hirm
www.facebook.com/SKDGlobasnica

Ansambel Drava (Borovlje)
vodi Roman Verdel

Ansambel Korenika (Šmihel)
vodi Albert Krajger

Godba na pihala (Šmihel)
vodi Miha Vavti
www.plechbanda.com

Mladi tamburaši Loče (Loče)
vodi Verena Wrolich

New Times Big Band
vodi Miha Vavti
www.plechbanda.com

Pevsko-instrumentalna skupina Žvabek (Žvabek)
vodi Jasmina Mandl

Rock skupina Bališ
menedžer Marko Stern
www.balisrock.jimdo.com

Rožanski muzikanti (Bilčovs)
vodi Jožko Kovačič

Tamburaški ansambel Loče
vodi Erika Wrolich

Tamburaška skupina Zvezda (Hodiše/Škofiče)
vodi Jörg Errenst

Tamburaška skupina Šentjanž
vodi Anja Šlemic
www.spd-sentjanz.at

Tamburaška skupina Tamika (Železna Kapla)
vodi Tatjana Pirker
www.tamika.at

Zahomški tamburaši (Zahomec)
vodi Sabina Wiegele

Cerkveni pevski zbor Djekše
vodi Hanzi Karner

Cerkveni pevski zbor Globasnica
vodi Veronika Stern

Cerkveni pevski zbor Ledince
vodi Anica Lesjak-Ressmann

Cerkveni pevski zbor Loče
vodi Simon Trießnig
http://www.kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarrdetail/C3243/kirchenchor_der_pfarre_latschach_cerkveni_zbor_fare_loche/

Cerkveni pevski zbor Obirsko (= MePZ PD Obirsko)
vodi Barbi Paulič

Cerkveni pevski zbor Pliberk
vodi Špela Mastek Mori

Cerkveni pevski zbor Podgorje
vodi Urh Kassl

Cerkveni pevski zbor Sele (= MePZ PD Sele)
vodi Roman Verdel

Cerkveni pevski zbor Suha
vodi Engelbert Logar

Cerkveni pevski zbor Škocjan
vodi Helka Mlinar

Cerkveni pevski zbor Šmarjeta v Rožu
vodi Inge Pöcheim

Cerkveni pevski zbor Šmihel (= MePZ Gorotan)
vodi Albert Krajger

Cerkveni pevski zbor Št. Ilj (MePZ Mojcej)
vodi Katrin Hafner

Cerkveni pevski zbor Šentjakob
vodi Karl Krautzer

Cerkveni pevski zbor Št. Lipš
vodi Janez Petjak

Cerkveni pevski zbor Št. Peter na Vašinjah
vodi Anton Mucher

Cerkveni pevski zbor Šentprimož
vodi Marija Hanjžič-Kežar

Cerkveni pevski zbor Šteben
vodi Janez Petjak

Cerkveni pevski zbor Železna Kapla
vodi Božo Hartmann

Cerkveni pevski zbor Želinje
vodi Sonja Kuchling